X
تبلیغات
زولا

جغرافیا و آمایش Teheran.Iran. geographie et amenagement

آموزش و پژوهش علمی جغرافیا ( شناخت سرزمین ) و آمایش سرزمین ، کپی و استفاده ی غیر مجاز از محتویات این سایت در هرگونه سازمان اداری ممنوع است .

با کدام انگیزه آمایش سرزمین بخوانیم و مدرک بگیریم ؟!




رئیس جمهور اسلامی ایران 24 / 3 / 1393:

« ...  این ایده که لغو تحریم‌ها عده‌ای را پولدار می‌کند، کشور را به عقب برده است. چرا که می‌گویند به جای اینکه عده‌ای پولدار شوند، بهتر است همه فقیر بمانند ؛ این یکی از مشکلات بینشی ما بوده است.»

آمایشگر : نمی گویم این حرف شما مغلطه است ؛ میگویم که در آمد کشور باید عادلانه تقسیم شود ، به همه افراد ملٌت برسد ، از راه سرمایه گذاری برای همه ، به خصوص فقیر ترها ، در نواحی محروم تر ، بنا به مطالعات حقیقی و معتبر آمایش سرزمین .

طی یک سال نخست دولت شما کدام مطالعه حقیقی و معتبر از آمایش سرزمین در این کشور صورت گرفته است ؟! مگر احتمالا به صورتی پنهانی ! توسط گروههای غیر متخصص و غیر شایسته ی به اصطلاح رانتخوار و ویژه خوار همیشگی که با « پولدار شدن » و پولدارتر شدن آن ها ما مردم فقیر و فقیر تر شده ایم و می شویم . نرخ تورم بالا از جمله آثار عدم مطالعات حقیقی و سیاستگذاری و سیاستگزازی های آمایشی است .

آمایش صحیح سرزمین در ایران از حقوق شهروندی همه افراد مردم این سرزمین است ...

دارابودن مراکز آموزشی معتبر ( با استادان واقعا" آمایش خوانده و معتبر ! ) و پژوهشی معتبر از حقوق شهروندی این مردم است .

مدیریت ، مسؤولیت و تصدیگری آمایش سرزمین در ایران اسلامی از نه تنها حقوق شهروندی ، بلکه از حقوق مسلم فرهیختگان حقیقی آمایش سرزمین و دانشجویان این رشته است تا امیدوار شوند که تحصیلاتشان بکار آنها خواهد آمد و پس از اتمام تحصیل ، با آنهمه صرف عمر و هزینه ، همچنان گروهی غیر متخصص به هر بهانه ای جای آنان را نمی گیرند .

آقای رئیس جمهور

امنیٌت و تامین و توسعه و رفاه ، آنهم با آنهمه ثروت خدادادی ، حق ٌ مسلم ما است

عدالت اجتماعی بین 

مردم شمال شهر و جنوب شهر تهران

تهران و سایر شهرهای ایران

شهرها و روستاها

و...

« حقٌ مسلٌم ما است » .

آمایش سرزمین به صورت حقیقی آن ، حقٌ مسلٌم ما است .


تاریخ ارسال: شنبه 24 خرداد‌ماه سال 1393 ساعت 05:13 ب.ظ | نویسنده: علیرضاآیت اللهیAlireza Aayatollahi.Tehran.Iran | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد